Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 01 травня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

Cпівпраця Інституту психології з Програмою «Відновлення під час війни» ВААДу України

Упродовж  10 місяців війни продовжується постійна співпраця Інституту психології з Програмою «Відновлення під час війни» ВААДу України (співпрацює лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання,  науковий керівник напряму академкиня НАПН України Смульсон М.Л.). Програма спрямована на психологічну підтримку сімей та жінок, які зазнали травмувального впливу війни рф проти України: родини, які зазнали втрат, жінки та діти, що пережили масовані обстріли, окупацію, евакуацію, жінки, що звільнені з полону, тощо.  Навколо програми згуртувалася велика команда психологів зі всієї України, за 8 місяців 2022 року психологічну реабілітацію пройшли  більше  ніж 1000 жінок і дітей, психологічна робота з деякими з них триває  у дистанційному форматі.

16-18 січня 2023 року за підсумками роботи програми у 2022 році було проведено семінар для методистів-організаторів реабілітації  «Метамодель психологічної роботи з жінками та дітьми, що зазнали травмувального впливу війни рф проти України: особливості стратегії та ведення різних категорій клієнтів», за участі експертів Ізраїльської коаліції травми.  Учасники семінару  отримали сертифікати, підписані заступником директора Інституту психології Чепелєвою Наталією Василівною і керівником програми «Відновлення під час війни» Йосифом Зісельсом.

 
Файл: 

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.