Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 20 березня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

Дистанційний тренінг з розвитку комунікативної компетентності та успішного спілкування

Запрошення на інтернет-тренінг

Бажаєте розвинути або покращити в собі здатності до спілкування? Стати більш компетентним у спілкуванні? Якщо так – пропонуємо безкоштовно взяти участь в інтернет-тренінгу з розвитку комунікативної компетентності та успішного спілкування!

Дистанційний тренінг з розвитку комунікативної компетентності та успішного спілкування розроблений для практичного використання, що формує та розвиває у користувачів-учасників набір вмінь до продуктивного розв’язання завдань спілкування, зокрема визначення цілі спілкування, врахування намірів учасників спілкування, оцінки ситуацій спілкування, використання різних способів і стратегій спілкування тощо. Автор курсу – Назар Максим Миколайович, старший науковий співробітник лабораторії нових інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук.

Дистанційний тренінг з розвитку комунікативної компетентності та успішного спілкування ґрунтується на концептуальних засадах ефективності дистанційного навчання, розроблених у лабораторії нових інформаційних технологій навчання, і багаторічному досвіду автора у формуванні та проведенні дистанційних тренінгових занять і курсів.

Запрошуємо взяти безкоштовну участь у тренінгу! Розпочати

Є питання по тренінгу? Бажаєте поділитися досвідом, отриманим при виконанні завдань? Маєте мотивацію надати зворотній зв'язок? Це можна зробити в будь-який момент у наших спільнотах в соціальних мережах: ВКонтакті та Фейсбуці.

Українська

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2022. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.