Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України
Ви тут:

Запрошуємо взяти участь у наших безкоштовних дистанційних тренінгах: http://moodle.newlearning.org.ua/

Готується до друку черговий номер електронного наукового фахового видання ЛСІТН (Категорія Б). Журнал є наукометричним (база даних Index Copernicus International). Додатково, статті журналу індексуються у Google Scholar. Статті приймаються до 01 травня 2023 року (черговий номер)вітаються англомовні.

VIII Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ІМЕНІ Г.С. КОСТЮКА

ЛАБОРАТОРІЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ

VIII Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми», присвячена 75-річчю Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України

Шановні колеги!

VIII Міжнародна науково-практична

Інтернет-конференція

«Віртуальний освітній простір: психологічні проблеми» , присвячена 75-річчю Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України,

відбудеться  з 15 травня по 15 червня 2020 року.

Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у роботі конференції!

Конференцію проводить лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Науковий керівник конференції: Смульсон Марина Лазарівна, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, завідувачка лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання.

 Тематика конференції:

  • Особливості контенту та організації різних видів дистанційного навчання. Застосування дистанційних технологій в психологічній та педагогічній практиці.
  • Психологічні засади професійної діяльності у дистанційному форматі.  
  • Віртуальний освітній простір як чинник психологічної підтримки та допомоги, зокрема,  в умовах карантину.
  • Психологічні механізми суб’єктності та суб’єктної активності, розвиток інтелекту та особистості у віртуальному просторі.
  • Психологічні  проблеми діяльності у глобальних, локальних та соціальних мережах.
  • Специфіка проектування, розробки та впровадження віртуальних освітніх середовищ.
  •  Досвід та вимоги до дистанційної психологічної підтримки розвитку і життєдіяльності різних вікових груп в умовах карантину.

Участь у міжнародній науково-практичній інтернет-конференції – безкоштовна. 

Обов’язковою умовою участі є активне обговорення її матеріалів у спільноті лабораторії в Facebook або на сайті (посилання – далі по тексту).

Тези доповідей та заявки на участь у конференції приймаються до 10 травня 2020 року на  пошту: [email protected] .

Обсяг тез – до 2 сторінок тексту (Times New Roman, 14, одинарний міжрядковий інтервал). Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За бажанням, можна додати ідентифікатор автора та список літератури (не більше 5 джерел, стиль APA або ДСТУ 8302:2015).

Файл з тезами у форматі “doc/docx/odt” та файл з заявкою прикріпіть до супровідного листа («Надсилаю тези та заявку і т.д».). Формат назви файлу: латиницею прізвище, ім’я автора та рік публікації, між словами ставиться нижнє підкреслювання, без пропусків. Наприклад, Petrov_Evgen_2020.doc. При наявності кількох співавторів документ називається за прізвищем першого співавтора.

Завантажити Інформаційний лист зі зразком заявки. Заявку подавати окремим файлом.

Тези доповідей будуть опубліковані на сайті лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання http://www.newlearning.org.ua в авторській редакції.

Доступ до тез буде відкрито з 15 травня 2020 р.

Обговорення проблематики  конференції, тез, відеодоповідей та організаційних питань відбудеться за посиланням: http://newlearning.org.ua , а також у спільноті Facebook: https://www.facebook.com/groups/322658487796009.

У тексті тез є можливими активні посилання на відеодоповіді, а також на освітні програми та дистанційні курси, інші ресурси, наявні у мережі.

Апробовані на конференції матеріали за бажанням авторів можуть бути опубліковані у фаховому (категорія Б) електронному виданні «Технології розвитку інтелекту», що індексується у наукометричних базах (http://psytir.org.ua/).

© Лабораторія сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України 2013-2023. Усі права захищено.

Психологія дистанційного навчання; розвиток інтелекту дорослих; інтелектуальний розвиток у віртуальному освітньому просторі.

Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови розміщення зворотнього посилання на сайт.